Resultatlister fra Senja ck's Sykkelkarusell nr.2. 28.06.17

 

0-4 år, kort løype:

William S Hunstad                          Fullført        1 Ritt

Edwin Hanssen                                Fullført        2 Ritt

Amund Løkstad Kristoffersen        Fullført        2 Ritt

 

5-6 år, medium løype:

Henrik Bakketun                              2:21        1 Ritt

Alma Nordmo Rømo                       3:50        1 Ritt

Trym Harjo Haugsnes                     2:42        1 Ritt

 

7-9 år, lang løype:

Szymon Romanosky                        4:42        1 Ritt

Sander Brattli                                   3:17        1 Ritt

Trym Harjo Haugsnes(6år)            4:50        1 Ritt

Ola Løkstad Kristoffersen               3:10        2 Ritt

Henrik Bakketun                             6:35        1 Ritt

Mari Bjørkli Olsen                           5:20        1 Ritt

Lana Pettersen                                 5:18        1 Ritt

Gard Harjo Pettersen                     4.09        1 Ritt

 

10-13 år, Lang løype 2 runder:

1. Sebastian Brattli                          5:57        1 Ritt

2. Vebjørn Dalberg                          6:02        1 Ritt

3. Håkon Rokstad Sørensen           6:21        1 Ritt

4. Kristoffer Johnsen Bjerkelund  6:27        1 Ritt

5. David Angell Mortensen            6:43        1 Ritt

6. Andreas Berg                               7:24        1 Ritt

7. Sverre Dalberg                           11:02        1 Ritt

 

Jentegjengen, 6-9 år lang løype:

Alma Nordmo Rømo                     6:10        1 Ritt

Marte Angell Mortensen              6:00        1 Ritt

Mari Bjørkli Olsen                         6:00        1 Ritt

 

Voksne, trimløype:

Robin Smiths                                35 min

Thomas Viken Thorheim            19 min 30s

Kim Åge Nyborg                           21 min 45s

Andreas Nylund                           37 min

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now